Serwis telefonów i laptopów ForceGSM Wrocław

2022-12-19

serwis laptopów WrocławPrzedsiębiorstwo o nazwie ForceGSM to zakład posiadający swoją siedzibę we Wrocławiu oraz oddziały w takich miastach, jak Katowice, Oława, Kalisz i Legnica. Jest to podmiot gospodarczy, który już od prawie 14 lat z dużym powodzeniem funkcjonuje na rynku, służąc pomocą swoim klientom w takim zakresie, jak naprawa między innymi:

  • telefonów,
  • smartfonów,
  • tabletów,
  • laptopów oraz komputerów stacjonarnych.

Istnieje możliwość naprawy urządzeń wszystkich producentów. Dużym atutem ForceGSM jest fakt, iż posiada ona punkty serwisowe, a jest ich kilkanaście, rozsiane po całym Wrocławiu, w których można pozostawić uszkodzony sprzęt do naprawy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoim klientów powyższy zakład uruchomił tak zwany serwis wysyłkowy, dzięki któremu jest sposobność reperacji urządzenia bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie internetowej, pracownik firmy odbierze zepsuty produkt w ustalonym podczas rozmowy telefonicznej miejscu i po usunięciu usterki zostanie on dostarczony z powrotem. ForceGSM świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.

ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław

  • Serwis telefonów i laptopów ForceGSM Wrocław