Młodzi Programiści.eu – programowanie dla dzieci Wrocław

2023-03-13

programowanie dla dzieci Wrocław

Młodzi Programiści.eu to szkoła programowania dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat. Szkoła oferuje intensywne kursy weekendowe, w których dzieci uczą się podstaw programowania w językach takich jak JavaScript, HTML i CSS. Kursy obejmują zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty programowania, w tym tworzenie aplikacji, projektowanie stron internetowych i tworzenie gier.

Kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy w przyjazny i zabawny sposób wprowadzą dzieci w świat programowania. Uczniowie będą mieli okazję wykonać wiele praktycznych projektów, które nauczą ich podstaw programowania i umożliwią im wykorzystanie swoich umiejętności w realnych sytuacjach.

Młodzi Programiści oferują również kursy online, w których uczniowie mogą uczyć się programowania w wygodnej dla nich porze. Zajęcia prowadzone są za pośrednictwem platformy Zoom, a materiały są dostępne do pobrania. Uczniowie mogą również uzyskać dostęp do grupy dyskusyjnej i w razie potrzeby skorzystać z pomocy i wsparcia nauczycieli.

Młodzi Programiści.eu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8943058483
Regon
360416687
Siedziba

ul. Zachodnia 2
53-644 Wrocław

  • Młodzi Programiści.eu – programowanie dla dzieci Wrocław