Konferencje hybrydowe – agencja eventowa Fabryka Wydarzeń

2022-12-19

konferencja hybrydowa

Fabryka wydarzeń to profesjonalna i kreatywna agencja eventowa. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych, eventów hybrydowych czy biznesowych. Wydarzenia firmowe zostaną zaplanowane od początku do końca, zgodnie z założonymi celami. Może być nimi integracja i zbudowanie silnego zespołu czy też budowanie wizerunku firmy. 

Mogą to być też wydarzenia zewnętrzne, nastawione na współprace z mediami czy też potencjalnymi klientami. Wszystkie eventy mogą być hybrydowymi, łączącymi elementy odbywające się online i te w realu. Fabryka wydarzeń organizuje nie tylko imprezy firmowe, ale również wszelkiego rodzaju gale, konferencje, targi czy nawet koncerty.

Jest też w stanie podjąć się zaplanowania jubileuszu firmy czy też otwarcia nowej inwestycji. Organizuje eventy promocyjne 360, kompleksowo promując produkt, markę, inicjatywę, nieruchomość lub usługę. Oprócz realizacji takiej imprezy Fabryka zajmuje się też strategią wejścia na rynek oraz kontaktem z mediami. Na tak szerokie spektrum usług agencji pozwala profesjonalny i doświadczony personel.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7481586720
Regon
380400883
Siedziba

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

  • Konferencje hybrydowe – agencja eventowa Fabryka Wydarzeń