Agrowłóknina ogrodnicza w ofercie sklepu internetowego Kwietnik

2023-02-03

agrowłóknina

Chcesz zmienić swoje wnętrze lub zaaranżować ogród? Skorzystaj z usług Kwietnika. Jesteśmy platforma typu "marketplace" która powstała z miłości do roślin i chcemy umożliwić przywrócenie więzi z naturą. Stawiamy na osiągnięcie balansu między światem roślin i otaczającą nas architekturą. Skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą stworzyć wyjątkowe aranżacje w swoim domu, biurze, czy ogrodzie.

W ofercie roi się od przeróżnych roślin doniczkowych oraz oryginalnych elementów dekoracji, które pozwolą na wyeksponowanie piękna natury, tj. osłonki, doniczki czy makramy. Mamy również sposób na artystyczne przedstawienie roślin, poprzez dostępne u nas kwietniki w różnych rodzajach (stojące, wiszące, ścienne), które stworzone są z solidnych materiałów - drewno i metal.

Dla miłośników swoich ogrodów wprowadziliśmy również możliwość zakupu agrowłókniny, która jest nowoczesnym rozwiązaniem na bazie włókna polipropylenowego. To rozwiązanie zapewnia ochronę roślin, jednocześnie charakteryzując się lekkością, niezawodnością i bezpieczeństwem w stosunku do środowiska. Jest to materiał, który przepuszcza powietrze, światło i wilgoć co jest najlepszym rozwiązaniem dla roślin w Twoim ogrodzie. Każdy miłośnik natury w swoim środowisku znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Sklep internetowy Kwietnik

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982214585
Regon
362786046
Siedziba

ul. Gazowa 40/56
50-513 Wrocław

  • Agrowłóknina ogrodnicza w ofercie sklepu internetowego Kwietnik